Písková Lhota
27.8.2005
Ve dnech 27. – 28. srpna jsme po době dovolených a prázdnin opět vyrazili na závody. Tentokrát do Pískové Lhoty, kde se v sobotu dopoledne konaly běhy mladších a starších žáků na 60 m a požární útoky mužů a žen, v odpoledních hodinách proběhly soutěže v požárních útocích dětí. V neděli se pak běhaly pouze stovky mužů a žen. Podařilo se nám obsadit všechny soutěžní disciplíny kromě družstva žen, kterému do plného počtu chyběly některé členky. Umístění našich jednotlivců si můžete prohlédnout v přiložené tabulce a celkovou atmosféru závodů jsme pro vás zachytili na fotografiích. Soutěž se nám velmi líbila, protože nám po dlouhé době přálo pěkné počasí a hlavně to byla soutěž pro radost, kde nás nijak nesvazovala nervozita a stres, která nás obvykle při významných soutěžích provází. S výsledky jednotlivců i celých družstev jsme byli docela spokojeni, zvláště když jsme si uvědomili,že někteří členové našeho týmu se podobné soutěže účastnili úplně poprvé.

vysledky_piskovka.xls