Rostoklaty
5.7.2013

Ve sváteční den, v pátek 5. července 2013, uspořádal Sbor dobrovolných hasičů Rostoklaty 8. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy. A ač už jsou prázdniny a doba dovolených, sešel se i zde velký počet soutěžních družstev.

Slibovaná předpověď počasí naštěstí nevyšla a tak i tato soutěž mohla proběhnout bez kapky deště.

Od brzkých ranních hodin soutěžili muži společně s dětmi, odpoledne patřilo ženám.

Pořadatelé tak jako v předchozích letech k soutěži ligy připojili jejich vlastní, již vyhlášenou soutěž Rostoklatské rozstřely. Do té se mohlo přihlásit každé družstvo, startující v ten den na soutěži ligy. V napjaté atmosféře zde za bouřlivé podpory fanoušků zvítězil v kategorii muži SDH Horní Měcholupy, u žen SDH Poříčany a u žáků SDH Třebovle.

Vítězům jak soutěže Podlipanská liga, tak Rostoklatské rozstřely gratulujeme a všem přejeme příjemné prožití prázdnin a dovolených a budeme se těšit na účast jak soutěžních družstev, tak fanoušků a přátel požárního sportu v sobotu 31. srpna 2013 na 9. kole 13. ročníku Podlipanské ligy v Třebovli.

Text a výsledky převzaty ze stránek PL
Foto: Lůca

pl_rostoklaty.pdf