- Zpět - Trénink MH, dorostenek a žen
26.02.2007

A máme tu zas sobotu, tento rok už asi pátou, kdy pilně trénujeme. Vím, že v sobotu se většinou odpočívá, ale naši hasiči měli zase perné odpoledne a jak jinak než tréninkové. Hned po obědě v jednu hodinu nastoupilo družstvo dětí A. Všichni se museli nejdřív pořádně protáhnout, aby vůbec dokázali běhat. Proto se začínalo rozzcvičku pod vedením Lucky, potom Filip se Zdeňkem připravili pár zajímavých disciplín, které jsme docela zvládali. Pak jsme si zasoutěžili v balení na čas, kde si všichni mohli vyzkoušet jak nám to jde. Nakonec jsme si, letos poprvé, šli zaběhat ven a začali s trénováním štafet dvojic. Mezitím už v sokolovně nastoupilo družstvo dětí B, které při rozcvičce proháněla Jana, pak skákaly přes švihadlo, startovaly z různých pozic a celý trénink zakončila vybíjená při které si všichni užili dost srandy. No a odpolední tréninky ukončily dorostenky a ženy společně. Ani ty se neflákaly a po větší rozcvičce a rozběhání pod Honzovým dohledem, pilně trénovaly hadice.

A jestli chcete vědět, jak nám to všem šlo, můžete si prohlédnout pár obrázků.

Text: Lenka
Foto: Jirka