18.11.2006

Tak jsme se zase jako každou sobotu sešli na náš oblíbený hasičák. Tentokrát to ale nebylo normální trénování, protože jsme měli důležitější úkoly. Nejdříve jsme s Kamilou dávali dohromady kdo chce jet letos na hory. Po loňském úspěchu byl zájem tak velký, že se tam snad ani nevejdeme. Hlavně jsme ale museli vymyslet nějaký program na Mikulášskou besídku, která bude už za 14 dní. Pár dobrých nápadů tam padlo, ale o podrobnostech se ještě musíme dohodnout s Luckama, které to budou mít na starosti. Dál jsme se ještě museli domluvit, jak se zajistí pořadatelské služby nejen na besídce, ale i na večerní Mikulášské zábavě, všechno nám to musí klapnout! No, úkolů je před námi spousta...

Dětem připravila Lucka na odpoledne náhradní zábavu, hráli v sokolovně hokej, ale ten nebyl jen tak obyčejný, místo hokejek jsme měli košťata a místo puku jsme měli florbalový míček. Po chvilce, když se k dětem připojil Filip se Zdeňkem tak měli o zábavu postaráno nejen hráči, ale bavili se i všichni ostatní. Nakonec si ještě dorost zkoušel své tance, které nám snad předvedou na Mikulášské. Mezi tím Jirka venku ořezávat větve ze stromu, aby udělal místo pro sklad na hasičský nářadí a my jsme mu pomáhali s úklidem větví z pořezaného stromu, které jsme odtahali za sokolovnu. Byla to docela zábava vůbec jsme se nenudili a ještě jsme společně udělali kus práce.

Text: Lenky
Foto: Jirka