- Zpět - Turnaj ve florbalu 2017
14.01.2017

Již třetím rokem děláme v místní sokolovně Novoroční turnaj ve florbale pro vybraná družstva spřátelených SDH.

Letos jsme se sešli opět v plném počtu 6-ti týmů ve stejném složení z minulých let, abychom poměřili výkonnost i v jiném odvětví než je požární sport. Někomu se dařilo méně, někomu více, někde bylo potřeba i štěstíčko, ale všichni si druhou lednovou sobotu užili a to je dobře.

A jak to dopadlo? Loňské vítězství obhájil tým ze Zásmuk, ale letos jim hodně šlapali na paty borci z Poříčan, bronz vybojoval tým z Ovčár, na dalších příčkách Radovesnice I, Klučov a Horní Měcholupy.

Z turnaje se tak už stává tradiční záležitost a doufejme že se uskuteční i v dalších letech.

Velké poděkování domácím klukům a SDH za pomoc při přípravě a organizaci, Obecnímu úřadu za poskytnutí sokolovny a OSH Kolín za finanční pomoc.

Text i foto poslal Zdeněk