SDH SDH Klučov

Plamen

Rok 2017
SoutěžDatumMístoPoznámka
Okresní kolo20.5.Kolínstarší a mladší 1.

Rok 2016
SoutěžDatumMístoPoznámka
Okresní kolo21.5.Kolínstarší 1. a 14. , mladší 2. a
Krajské kolo24.6.KladnoStaší žáci 4.
Okresní kolo9.10.LipanyStarší 1., 10. Mladší 2. a 12.

Rok 2015
SoutěžDatumMístoPoznámka
Okresní kolo16.5.Kolín2 x 1. Místo
Krajské kolo19.6.Kolín7. místo
Mistrovství ČR8.7.Praha
Okresní kolo11.10.Kšelystarší 1. a 10., mladší 2.,12.

Rok 2014
SoutěžDatumMístoPoznámka
Okresní kolo17.5.Kolín2 x 1. Místo
Krajské kolo20.6.Vlašim2. místo a postup na MČR
Mistrovství ČR2.7.BrnoMH 6. místo
Okresní kolo5.10.Starý Kolín1. a 4. místo, mladší 3.

Rok 2013
SoutěžDatumMístoPoznámka
Okresní kolo25.5.Kolín1. a 2. místo
Krajské kolo21.6.HořoviceMH 7. místo
Okresní kolo13.10.Žiželice1. a 4. místo

Rok 2012
SoutěžDatumMístoPoznámka
Okresní kolo3.6.Kolín1. a 3. místo
Krajské kolo15.6.Rakovník9. místo
Okresní kolo7.10.Ovčáry1. a 7. místo

Rok 2011
SoutěžDatumMístoPoznámka
Okresní kolo4.6.Kolín2x 1. a 1x 8. místo
Krajské kolo24.6.Sedlčany4. místo
Okresní kolo9.10.Tuchoraz1. a 2. místo

Rok 2010
SoutěžDatumMístoPoznámka
Okresní kolo22.5.Žiželice2 x 1. místo
Krajské kolo25.6.Roztoky5. místo
Okresní kolo10.10.Klučov2 x 1. místo

Rok 2009
SoutěžDatumMístoPoznámka
Okresní kolo23.5.Plaňany2 x 1. místo
Krajské kolo12.6.Čelákovice5. místo
Okresní kolo24.10.Kostelec n. Č. L.2 x 1. místo

Rok 2008
SoutěžDatumMístoPoznámka
Okresní kolo24.5.Starý Kolín2 x 1. místo
Krajské kolo13.6.Nymburk4. místo
Okresní kolo11.10.Červený Hrádek2 x 1. místo

Rok 2007
SoutěžDatumMístoPoznámka
Okresní kolo26.5.Veltruby2 x 1. místo
Krajské kolo15.6.NeratoviceDěti 2.
Mistrovství ČR4.7.Zlín12. místo
Okresní kolo7.10.Poříčany1. a 2. místo

Rok 2006
SoutěžDatumMístoPoznámka
Okresní kolo20.5.Kostelec n.Č.l.Děti 1. a 5.
Krajské kolo23.6.ČáslavDěti 4.
Okresní kolo7.10.PlaňanyDěti 1. a 3.

Rok 2005
SoutěžDatumMístoPoznámka
Okresní kolo14.5.Kostelec n.Č.l.Děti 1.
Krajské kolo24.6.Kostelec n.Č.l.Děti 4.
Okresní kolo15.10.Červený HrádekDěti 1. a 2.

Rok 2004
SoutěžDatumMístoPoznámka
Okresní kolo22.5.ŽdániceDěti 1.
Krajské kolo25.6.Stochov u KladnaDěti 5.
Okresní kolo9.10.Starý KolínDěti 2.

Další akce
7.10.Braňák