Pohár starostky OSH Kolín
14.9.2013

Již tradiční okresní soutěž Pohár starostky OSH Kolín, byla letos uspořádána společně s SDH Kšely v sobotu 14. září. Účast na soutěži byla větší než v loňském roce a zúčastnilo se jí celkem třináct družstev mužů a osm družstev žen. Při úvodním zahájení, při kterém starostka připomněla velký úspěch družstva mužů ze Zibohlav, kteří přivezli stříbrné medaile z XV. hasičské olympiády CTIF ve francouzkém Mulhouse, patří jim zasloužené blahopřání.

Ale zpět na trávník do Kšel, kde zhruba od půl desáté soupeřili naši muži a ženy s ostatními. Ze soubojů vyšlo podstatně lépe naše družstvo žen, které se umístilo na krásném druhém místě a získalo stříbrný pohár. Výkony mužů už ale tak chválit nelze, myslím, že tento tým, podpořený výkonem nové mašiny má na víc, než bylo získané 6. místo. Vítězové soutěže si od OSH Kolín odnesli poháry za první tři místa spolu s poukázkami na nákup zboží v Požární bezpečnosti, s. r. o. a od společnosti Global security system, s. r. o. balíčky speciálních potravin a výživy pro hasiče. Čtvrtý ročník této soutěže byl zúčastněnými hodnocen velmi kladně a to nejen pro skvělou organizací a přípravu soutěže domácím SDH, ale i pro dobré výkony všech soutěžících a tak nezbývá, než se těšit na téměř jubilejní 5. ročník.

Text i foto: Jirka
Výsledky s laskavým svolením Lídy převzaty ze stránek OSH, kde se o soutěži dovíte více.

vysledkova_listina_ksely.pdf