- Zpět - Setkání naší Staré gardy
09.04.2016

Naše patronka Jana nás na 9.4.2016 pozvala na malé setkání naší Staré gardy. Nejdříve nás přivítala a jako správná účetní nezapomněla udělat řádnou inventuru, do plného počtu ji chyběl jen Fanda Kozák, který se ovšem řádně omluvil. S lehkým zpožděním dorazil i Jarda Novák. Nemohl jsem chybět ani já, abych tuto vzácnou sestavu řádně fotograficky zdokumentoval. Vy si můžete udělat inventuru tváří podle fotek, podotýkám, že Jirka s Kamilou do této party zatím nepatří, ale jsou vždy vítanými hosty.

Asi bych se opakoval, že vždy potěší, jak jsou nebo jsme i v tomto věku stále čilí, aktivní, rádi se baví a hlavně jak jsou stále rádi s námi hasiči. Příjemný pocit ještě umocnilo poděkování od zástupců vedení našeho sboru, kteří nám popřáli i nadále pevné zdraví a každému předali drobný dárek. Na to tradičně reagoval Jirka Chlumský svojí tradiční básničkou, za kterou vždy znovu získal náš obdiv a jeho paměť mu můžeme jen závidět.

Tato zdařilá akce byla tradičně zakončena slibem, že se tak jako každý rok společně sejdeme.

Text i foto: Jirka