- Zpět - Pan Jiří Chlumský slavil „devadesátku“
10.07.2015

Neuvěřitelných 90 let dosáhl tento měsíc člen našeho sboru pan Jiří Chlumský. Vedení sboru a stará garda si nemohla takovou událost nechat ujít. Všichni s oslavencem v čele jsme se sešli v pátek 10. července v sokolovně abychom nejen popřáli vše, co se v takový slavný den přeje... hlavně hodně zdraví, ale zejména jsme chtěli poděkovat za práci, kterou v našem sboru odvedl. Při této příležitosti jsme předali jako ocenění medaili za příkladnou práci a několik dárků, které připomenou tento významný den. Pak už následovalo společné posezení spojené s malým občerstvením a tradičním vyprávěním a vzpomínáním na dobu minulou. Samozřejmě nechyběla ani básnička, kterou oslavenec přednesl jako vždy velmi procítěně, samozřejmě zpaměti a slíbil, že nás o ni neošidí ani na následující valné hromadě.

Bylo to příjemné odpoledne a my všichni přejeme panu Chlumskému další spokojená léta.

Text: Kamila
Foto: Jirka