- Zpět - Kolaudace hasičárny
13.12.2014

Ve dvou předchozích reportážích jsme Vás informovali o průběhu rekonstrukce naší hasičské zbrojnice a následně o jejím dokončení a téměř slavnostním Dni otevřených dveří, kde se každý mohl přesvědčit o rozsahu a kvalitě provedených prací.

Mnohým z Vás ale asi unikla poslední, neméně významná akce, kdy byla naše hasičská auta, pro která byl tento objekt vybudován, doslova vyhnána na mráz a prostory hasičárny se na jeden večer proměnily na příjemné prostředí pro přátelské posezení všech, kteří se na celém procesu rekonstrukce jakkoliv podíleli. Tak jako o mnoha předchozích víkendech se sešla téměř celá parta, tentokrát ale bez montérek a zednické nářadí bylo nahrazeno grilem s opékajícím se prasátkem, soudkem piva o mnoha dalšími dobrotami, o jejichž výrobu se postaraly naše šikovné hospodyňky. Do atmosféry kolaudace Vás necháme nahlédnout prostřednictvím několika následujících fotografií, které byly vybrány z velkého množství. Spousta dalších už ale byla pořízena po Večerníčku a tak zůstávají za zavřenými vraty naší téměř nové hasičárny.

Foto: Zdeněk a další anonymní fotografové
Text: Jirka, který tuto společenskou akci prošvihnul