- Zpět - Závěrečka s bowlingem v Sadské
16.11.2013

Nevím, zda je možné druhý ročník tohoto pojetí závěrečky nazývat tradičním, ale po úspěchu této akce v loňském roce padla volba opět na společné posezení s trochou sportovního vyžití v bowlingovém klubu v Sadské. A tak jsme opět nejprve trochu protáhli svá těla na třech bowlingových drahách a několik málo jedinců (slovy čtyři), kteří se dostatečně nezničili soubojem s neposlušnými koulemi, pak ještě pokračovalo v sebezničujícím sportu, který zasvěcení nazývají squashem. Všichni jsme se tedy podle svých možností sportovně vyřádili a pak se s chutí začetli do mnohastránkového jídelního lístku v příjemném salonku rezervovaném jenom pro nás. Co následovalo pak, snad nemusím dále rozvádět. Všem se nám v Sadské líbilo a vypadá to, že tuto tradici zachováme i pro příští rok.

Atmosféru setkání Vám přiblíží fotky.

Text i foto: Jirka