- Zpět - Pan David slavil 80.
22.03.2013

Součástí naší klasické páteční schůze vedení sboru 22.3. bylo i malé setkání s našimi nejstaršími členy. Pan David slavil 80 tiny a to jsme nemohli jen tak přejít, chtěli jsme osobně popřát jen to nej.., hodně štěstí, zdraví a spokojenosti. Na oslavu jsme pozvali naše další pamětníky. Již přes týden čerstvého 91 letého pana Dobrovolného a do třetice všeho dobrého pana Chlumského, který bude slavit v červenci již zasloužených 88 let. To je let, taky si říkáte. Ale my každý rok zíráme, jak jsou i v tomto věku naši členové stále čilí, aktivní, rádi se baví a hlavně jak jsou stále rádi s námi hasiči. Díky tomuto setkání, za které nám staříci několikrát poděkovali jsme si vysloužili jako vždy básničku od pana Chlumského a celou řadu vyprávění z doby minulé. Dobrý pocit z takového setkání neměli jen ti, pro které jsme to dělali, ale i my, protože jsme viděli jakou radost jsme jim touto akcí způsobili. Slib, že se každý rok sejdeme zas byl jen společným výsledkem této zdařilé akce.

Text i foto: Kamila