SDH SDH Klučov
- Zpět - Silvestrovský pochod
31.12.2012

V závěru roku 2012 se někteří z řad našich hasičů zúčastnili Silvestrovského pochodu. Akce, kterou jsme si zorganizovali přímo na samotného Silvestra vedla z Poříčan přes Kerský les do restaurace Hájenka a zúčastnilo se jí 15 pochodujících a 3 členové týlového zabezpečení, kteří bezchybně zajišťovali občerstvení na trase a zpětnou přepravu účastníků. Cestu jsme si zpříjemnili kvízem, který obsahoval otázky týkající se přírodní oblasti Kersko. Nechyběla ani tradiční „svařáková“ přestávka u motorestu Ohio, která byla doplněna o skvělé cukroví Hanky a štrúdl Lídy. Pochod byl zakončen v kerské Hájence, kde volba obědu byla ve většině tradiční „kančí s knedlíkem a šípková“. S ohledem na blížící se večerní oslavy jsme raději pro cestu domů zvolili osobní automobilovou dopravu. Většině se pochod líbil a tak jsme si již předběžně přislíbili uspořádat již tradiční Velikonoční pochod.

A jak jste na tom vy s vědomostmi o Kersku? V příloze naleznete otázky včetně odpovědí, kterými se trápili účastníci pochodu.

Všem pochodujícím i týlovému týmu ještě jednou dík za účast a pomoc a ostatním vše nejlepší do nového roku 2013!!!Text: Kamila
Foto: Jirka HavlínSoubory:
kviz_znate_kersko_otazky.doc
kviz_znate_kersko_odpovedi.doc
Další akce

Nejsou definovány žádné akce