- Zpět - Trénink a nábor nových členů
14.01.2012

V sobotu 14.1.2012 jsme se poprvé v novém roce opět sešli ve sportovním oblečení v sokolovně. První trénink jsme pojali také jako nábor nových členů. Obě naše družstva A i B jsme spojili a udělali pro ně trénink dohromady. Jako nové posily našich týmů dorazili dva noví členové - do mladších Honza a do starších Max. Na začátek jsme se rozběhali a dali si menší Popíkovskou rozcvičku. Na seznámení jsme si zahráli hru Polívka se vaří tentokrát se jmény. Pak se všichni rozdělili do dvou družstev a podle tzv. štafetových běhů soutěžili o prvenství. Nechybělo také hadicové kolo, kde si noví kluci vyzkoušeli jaké je to zapojit spoje na hadicích, no a ostatní si to alespoň na začátku nové sezóny oprášili. Aby vše nebylo jen o sportu a hrách, předvedlo nováčkům družstvo starších ukázku štafety dvojic. Nakonec jsme si zahráli vybíjenou všichni proti všem - to myslím bylo to pravé završení prvního letošního tréninku. Doufáme, že to kluky chytlo a uvidíme je v našem kolektivu i při všech dalších akcích.

Text: Lucie