- Zpět - Závěrečka 2011
29.10.2011

Konec sezóny byl za námi a my se ji stejně jako každý rok rozhodli zakončit tradiční závěrečkou. Letošní motto, které provázelo celý večer, znělo „ VE ZDRAVÉM TĚLE, ZDRAVÝ DUCH“. Po trošku dlouhém začátku Kamila všechny přivítala a mohlo se začít. Terka, jakožto uvaděčka seriálu „Nejúžasnější videa světa“, která byla tentokrát zaměřena právě na sport, přivítala diváky. Jako první video bylo ze šmoulí vesnice, kde jsme se mohli podívat, jak probíhá každý den rozcvička. Malé děti opravdu předvedly pěkné protažení těla. Honza nám pustil kousek z uplynulého roku a my mohli zavzpomínat na minulou závěrečku a další akce, které byly již dávno za námi. Dalším vybraným videem byl přenos ze zimních Olympijských her z Kanadského Vencouveru. Zde jsme mohli sledovat souboj našich reprezentantů v curlingu. Katku Neumanovou a její nezdařený pokus o medaili. Bruslařský pár a nakonec Jamajský bob. Honza nás díky videu opět přenesl do časů minulých. Klučovská sokolovna je jen jedna a to, že je 24 hodin denně v plném provozu nám ukázala Terka v dalším představení. Aerobick v provedení velmi zajímavém  jak vám můžou ukázat fotografie. Pingpongáři a jejich číňánci. Kulturisti, kteří mají ještě sílu na pořádný zápas v boxu či partičku aktivních florbalistek. Ještě jednou jsme se podívali do uplynulého roku a připomněli si jaké to bylo. Aby té historie nebylo málo, tak jsme se podívali jak se sokolky secvičují na příští již XIV. Sokolský slet. Nezapomněli jsme ani na oslavence a na děti, které již končí a přestupují do dorostu. No a pak už se jen pilo, jedlo a povídalo. Pivo teklo proudem a jako každý rok čekala v rakvi kýta a spousta sladkých dobrot. Všichni jsme poseděli, popovídali si, zavzpomínali a trochu pohlédli i do budoucna. Minulý rok je za námi a před námi nová sezóna. Do konce roku nás čeká ještě Mikulášská nadílka a Vánoční besídka. Uteklo to jako voda a Nový rok nám za chvilku zaklepe na dveře.

Text: Lucie
Foto: Jirka